Reference

Pořídil jsem si podložku Podruce začátkem roku 2012. Popravdě řečeno, ani nevím, že ji mám. Stala se natolik součástí mého pracovního stolu, že ji vůbec nevnímám. Mým problémem při delším psaní nebyly ani tak bolesti zápěstí, jak popisuje vynálezce, ale spíš ramen a krku. Snažil jsem se ulevit bolesti přestavováním výšky židle, sezením na gymnastickém míči a posléze taky podkládáním rukou různými předměty – knihami počínaje a srolovanou plážovou rohoží konče. K mé radosti, problém byl ze značné části vyřešen právě touto podložkou. Je vidět, že v podložce je nastřádána spousta zkušeností a dlouhého vychytávání. Nezbývá než s klidným svědomím doporučit.

Ing., Mgr. Jan Soumar, překladatel

I have had my Computing Arm Rest for a few months already and it’s value is clear. It’s nice and soft to rest your forearms on, and it keeps your elbows and wrists from getting tired when you are working on your computer. It really feels great to be at the computer. I am secretly planning to start buying more of them to give as gifts…but don’t tell anybody. I highly recommend and endorse this clever and useful device.

Sterling Dean Thompson, English teacher

Na podložku jsem narazila náhodou a ani jsem nedoufala, že vyřeší můj problém s bolestí trapézových svalů. Za “normálních“ okolností, tzn. bez podložky mně už po necelé hodině sezení u počítače tyto svaly začaly bolet a pálit tak, že jsem nevěděla, jak si sednout. Poté, co jsem vyzkoušela všechna možná i nemožná nastavení židle a sklony klávesnice a nic nepomohlo od bolesti zad, jsem se rozhodla pro vyzkoušení podložky Podruce. I když nevěřím na zázraky, tohle je opravdu malý/velký zázrak. Ze začátku jde jen trochu o zvyk, že na stole máme něco, na co nejsme zvyklí, ale zvykla jsem si za pár dní a teď podložku vůbec nevnímám a vřele doporučuji všem, kdo si denně namáhají vazy na rukou nebo krční a zádové svaly.

Kateřina Petrželová, product manager Kleopatra.cz

Musím konstatovat, že vaše podložka se mi během pár dnů užívání neskutečně osvědčila, velkou měrou přispěla ke zlepšení mých pracovních podmínek. Je to opravdu úžasný vynález, jen lituji, že jsem ji na internetu neobjevila dříve. Pracuji jako archivářka v lounském okresním archivu a u počítače trávím dost času. Při používání podložky jsou ruce výrazně odlehčené, takže práce na počítači je mnohem snesitelnější, žádné otlačené lokty, žádná zatuhlá zápěstí…A podložku používám nejen při práci s počítačem – výrazně vylepšila můj úzký pracovní stůl…Kolegové  sice nad tímto pracovním doplňkem kroutí hlavu a ironicky se usmívají, ale ať si s odpuštěním trhnou nohou. Podložku všem vřele doporučuju, investice do ní se opravdu vyplatí.

Jana Kuprová, archiv Louny